Adam Michalczyk - portret kwiaty

CV

Doświadczenie zawodowe

2019-

Rebelsi.pl

Niezależny konsultant

2017

Scrum.org

Professional Scrum Trainer

2016-2019

AgileRebels.org

Niezależny konsultant

2016

Allegro.pl

Agile Coach

2013-2015

Allegro.pl

Kierownik zespołu Scrum Masterów

2008-2013

Allegro.pl

Developer, Manager zespołu Developerskiego, Scrum Master

2005-2008

Agencja Interaktywna

Developer, Administrator systemów

Budowanie zwinnych organizacji

Analiza struktur organizacyjnych

90%

Badanie procesów wytwarzania

90%

Usprawnianie przepływu pracy

85%

Skracanie cyklu dostarczania

95%

Scrum

Praca Scrum Mastera

95%

Zarządzanie Produktem

85%

Wsparcie zespołów scrumowych

90%

Mentoring ról scrumowych

95%

Historia prozą.

Moja profesjonalna historia zaczęła się w 2005. Właśnie skończyłem informatykę, zacząłem karierę jako programista. Wtedy programiści nie byli obiektem poszukiwań przez wszystkie firmy dookoła. Nie było owocowych czwartków, masażu biurowego. Praca w firmach agnat.pl i później <a href=”https://domena.pl”>domena.pl</a> nauczyło mnie, że w pracy się pracuje.

Później, dzięki inspiracji ważnej osoby odpowiedziałem na ogłoszenie w <a href=”https://allegro.pl”>Allegro. Dla kogoś pracującego “w stronach internetowych” był to Everest marzeń. Kolejny raz dzięki głębokiemu przekonaniu, że się nie uda 😀 dostałem tą pracę. Tam spędziłem 8 wspaniałych lat, poznałem mnóstwo inspirujących ludzi. Miałem fenomenalne szczęście do przełożonych, który zawsze byli dla mnie inspiracją. Każdy z nich nauczył mnie czegoś innego. W Allegro najważniejszy dla mnie był zespół toruńskiego biura, gdzie stworzyliśmy coś, czego pamięć jest we mnie żywa do dzisiaj. Szczególnie zespół “KP” któremu zawsze będę wdzięczny za wszystko, czego się z nimi o zwinności nauczyłem. W moim sercu są również przyjaciele z zespołu Scrum Masterów, którzy dziś są świetnymi, cenionymi na rynku pracy specjalistami.  Koniec mojej podróży z wdrażaniem Scruma w Allegro nastąpił w 2016, kiedy zdecydowałem, że muszę spędzać więcej czasu z rodziną poza strukturami organizacji.

Od 2016 wspieram organizacje od ubezpieczeń po game development w ich odkrywaniu zwinności, która w każdej organizacji wygląda nieco inaczej.

Od 2015 jestem związany z grupą <a href=”https://agilerebels.org”>Agile Rebels</a>.

Dla mnie, kiedy myślę o przyszłości bardzo ważne jest, żeby te organizacje w których jestem obecny, promowały profesjonalizm, stawiały ludzki potencjał naprawdę w centrum i zmieniały świat na lepsze. Każdego dnia. Chociaż odrobinę.


Adam Michalczyk - portret kwiaty